Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı Haberler

Tuğba Taşçı ve Esra Atacan’dan Açıklamalar

Written by Kartalbasket

Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’nın başarılı oyuncuları Tuğba Taşçı ve Esra Erden Atacan, Perşembe günü oynanacak olan İstanbul Üniversitesi BGD maçı ile ilgili kulübün resmi internet sayfasına açıklamalarda bulundu.

EuroCup Çeyrek Final ilk maçında İstanbul Üniversitesi BGD ile karşılaşacak Kadın Basketbol Takımımız’ın başarılı basketbolcuları Tuğba Taşçı ve Esra Erden Atacan maçla ilgili konuştu.

Tuğba Taşçı:’Kupayı kazanmak istiyoruz’
Zorlu mücadeleye çok iyi hazırlandıklarını ve turu geçmek istediklerini belirten Tuğba Taşçı, “Takım olarak hedefimiz kupaya uzanmak. Kupayı kazanmak için ise öncelikle bu turu geçmeliyiz. Hafta boyunca bu maça hazırlandık ve artık maç saatini bekliyoruz. İsyanbul Üniversitesi BGD bildiğimiz, tanıdığımız bir takım. Tek hedefimiz galibiyet” ifadelerini kullandı.

Esra Erden Atacan:’Hedefimiz galibiyet’
Esra Erden Atacan ise maç ile ilgili tüm hazırlıkların tamamlandığını söyleyerek, “Öncelikle şunu söylemek istiyorum; EuroCup’ta iki Türk takımı karşı karşıya geliyor ve bu gerçekten gurur verici bir şey. Eşeleşmeye ve maça gelecek olursak, avantajlıyız çünkü karşımızdaki takımı ve oyuncuları tanıyoruz. Maçla ilgili tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Hedefimiz kesinlikle galibiyet. Turnuvada çeyrek finale kadar yükseldik ve devamını da getirebiliriz. Sonuna kadar devam etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Haber Kaynağı: Bjk.com.tr

About the author

Kartalbasket

Leave a Comment