Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı Haberler

Obradovic ve Sloukas’tan Beşiktaş Sompo Japan’a övgü!

Written by Kartalbasket

Beşiktaş Sompo Japan takımımızın Spor Toto Basketbol Süper Ligi final serisinde karşılaşacağı Fenerbahçe’de baş antrenör Zeljko Obradovic ve Yunan oyuncu Kostas Sloukas, final serisi öncesinde NTV Spor’a açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Sompo Japan’ın sezon boyunca sürdürdüğü iyi oyunu hakkında övgü dolu sözler sarf eden Zeljko Obradovic şu ifadeleri kullandı:

“Sezonun finali başladı. Beşiktaş Sompo Japan’la karşılaşmak çok iyi. Tüm sezon çok iyi basketbol oynadılar. Yarı final serisinde Anadolu Efes’e karşı gerçekten harika oynadılar. Finalde bizi ilginç maçlar bekliyor. Çok iyi oynuyorlar, savunmada ve hücumda çok iyiler. Bazı değişiklikler yaptılar, finaller her zaman çok zor olur. Her şeye hazırlıklı olmalıyız. Biz onları tanıyoruz, onlar da bizi çok iyi tanıyor. Bakalım neler olacak.”

Fenerbahçe’nin oyun kurucusu Kostas Sloukas ise takımımızın kalitesine vurgu yaparken “Beşiktaş Sompo Japan çok iyi bir takım. Kaliteliler ve bunu yarı final serisinde gösterdiler. Finaller ilginç olacaktır. İlk maç bizim için kritik olacak. Son iki ayda oynadığımız gibi oynamaya devam etmeliyiz. Birkaç gün dinlenme fırsatımız oldu ancak maç da yapmadık. Bunun bizi nasıl etkileyeceğini göreceğiz.” şeklinde konuştu.

About the author

Kartalbasket

Leave a Comment