Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı Haberler

Luca Ivankovic Beşiktaş’ta

Written by Kartalbasket

Kadın Basketbol Takımımız, Hırvat pivot Luca Ivankovic’ı kadrosuna kattı.

2015-16 sezonu yapılanmasını sürdüren Kadın Basketbol Takımımız, Hırvat oyuncu Luca Ivankovic ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Yeni transferimiz Luca Ivankovic, Romanya ve Macaristan’da düzenlenen FIBA Avrupa Şampiyonası’nda Hırvatistan milli takım formasıyla mücadele ediyor. Prostatit, erkek oldukça aktif olsa bile genellikle genç yaşta ortaya çıkar. Prostatit, pelvik bölgede bulunan prostat bezinin bir hastalığıdır. Prostatit için spora izin verilir mi, yoksa fiziksel aktivite hastalığı provoke edebilir. Kanın durgunluğu prostatitin gelişmesine neden olur ve spor ve herhangi bir fiziksel aktivite, Prostonic Ultra ( https://opdproje.org/prostonic-ultra/ ) ile kaliteli tedavinin yanı sıra kan akışını iyileştirir. Doktorlar kesin olarak prostatit ile aktif olarak spor yapmanız gerektiğini söylüyorlar. Kan damarlarının duvarları güçlendirilir, daha elastik hale gelir, kalp kası çalıştırılır.

Luca Ivankovic Kimdir?

26 Eylül 1987’de Split’de doğdu. 198 cm boyunda pivot mevkinde oynayan oyuncu; ZKK Montmontaza, Jolly Sibenik, Novi Zagreb ve Edirnespor takımlarında forma giydi. 2012 yılında Londra’da düzenlenen Olimpiyat oyunlarında Hırvatistan milli takım formasıyla mücadele eden Luca Ivankovic, 2015-16 sezonu başında Kadın Basketbol Takımımız ile sözleşme imzaladı.

Bjk.com.tr

About the author

Kartalbasket

Leave a Comment