Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı Haberler

Aziz Akkaya: “Kazanmak için oynamak şerefsizlikse evet, şerefsizim”

Written by Kartalbasket

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi son haftasında Canik Belediyespor ile Beşiktaş’ın karşı karşıya geldiği ve Canik Belediyespor’un ligde kalması açısından büyük önem taşıyan maç öncesi, sırası ve sonrasında Kadın Basketbol Takımımıza takımına basketbola yakışmayacak saldırılar yapıldı.

Takım salona gelmeden otobüsü taşlandı, maç sırasında ve sonrasında baş antrenörümüz Aziz Akkaya’ya küfür edildi. Takımlar devre arasında soyunma odasına giderken rakip takım yöneticilerinden biri Aziz Akkaya’ya “Bizi küme düşürmek mi istiyorsun şerefsiz” diye bağırdı. Maçın son çeyreğine girerken Beşiktaş 13 sayı öndeydi fakat periyot başladıktan 1 dakika sonra salonun ışıkları kesildi, mücadele tam 17 dakika durdu. Maç başladıktan sonra tribünler ile polis arasında gerginlik yaşandı, Canik Belediye’yi ilgilendiren diğer maçların sonucu belli olunca olaylar yatıştı.

Baş antrenörümüz Aziz Akkaya basın toplantısında “Biz Beşiktaş’lıyız. Takımların durumu bizi ilgilendirmez, kazanmak için oynarız. Bu şerefsizlikse evet ben şerefsizim. Kadın basketbolu için çok kötü bir gündü.” dedi

Takım menajerimiz Mehmet Can Akbudak ise “Taraftarları galeyana getirip koçumuza küfür ettiren Canik Belediye Genel Menajeri Zafer Şimşek’i kınıyorum.” diye konuştu.

About the author

Kartalbasket

Leave a Comment