Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı Haberler

“Beşiktaş ile birleşmek mantıklı gibi gözüküyor ama bugün için bunu düşünmüyoruz”

Written by Kartalbasket

Anadolu Efes Kulübü Başkanı Tuncay Özilhan, Beşiktaş ile birleşmeleri yönünde gelen taleplerin mantıklı gözüktüğünü ancak kulüp olarak vizyonlarını farklı gördüklerini söyledi.

Anadolu Efes Kulübü ile Anadolu Etap iş birliğinde Balıkesir’de düzenlenen One Team Projesi’nin sertifika töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özilhan, birkaç yıldır Beşiktaşlı dostlarından bu yönde talepler geldiğine dikkati çekerek, “Ben de Beşiktaşlıyım, Beşiktaş’ı çok seviyorum. Çeşitli vesilelerle o teklifte bulundular. Fikret Orman da bulundu ki çok eski dostum. Beşiktaş ile birleşmek mantıklı gibi gözüküyor ama Anadolu Efes’in vizyonu daha farklı.” dedi.

Amaçlarının bir kulüple birleşmek olmadığını vurgulayan Özilhan, “Çeşitli vesilelerle bu teklifler geldi. Bugün için bunu düşünmüyoruz. Anadolu Efes’i ekol olarak görüyoruz. Birçok ilkleri yapan olarak görüyoruz, birçok ilkleri yapmak isteyen olarak görüyoruz. Bu ilkleri devam ettirmek istiyoruz. Gidip büyük bir kulübümüzün yanında ufak kalmak istemiyoruz. Bugün için düşüncemiz öyle, zaman ne gösterir bugün için bir şey söyleyemeyiz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: beIN Sports

About the author

Kartalbasket

Leave a Comment